70Mai Mini Dash Cam Midrive D05

70Mai Mini Dash Cam Midrive D05

Cena: 239,00 zł

Niedostępny
Dostawa od: 20,00 zł

Niedostępny

Wysoka jakość nagrań w Twojej kamerze samochodowej  

Rejestrator wideo 70Mai Mini Dash Cam Midriver D05 wyróżnia się na tle innych wysoką jakością nagrań! Świetna jakość to gwarancja w tym przypadku, co zapewnia rozdzielczość HD 1600P. To właśnie ona daje znacznie lepsze efekty niż 1080P, która dotychczas była standardem. Dzięki tej kamerze możesz być spokojny o rozstrzyganie wszelkich sporów, które mogą wyniknąć podczas jazdy samochodem. Będziesz czuł się znacznie bezpieczniej, również wtedy, kiedy Twój samochód będzie na Ciebie czekał na parkingu! To urządzenie sprawdzi się w każdym samochodzie, niezależnie od jego modelu, a także wielkości. Dzięki wideo tak świetnej jakości możesz być spokojny o widoczność numerów tablic rejestracyjnych, niezależnie od odległości na drodze.

Bateria z dużą pojemnością

W urządzenie została wbudowana bateria, która wyróżnia się bardzo dużą pojemnością. To właśnie dzięki niej będziesz mógł nagrywać otoczenie nie tylko w trakcie poruszania się pojazdem, ale również na parkingu, kiedy silnik będzie wyłączony. Zapewni Ci to maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Sprzęt wyróżnia się niewielkim rozmiarem, zatem możesz go zamontować bez trudu na szybie! Wymiary kamery to jedynie 86,9 x 47 x 31,9 [mm]. Szeroki kąt nagrywania 140 stopni sprawi, że żaden istotny element Ci nie umknie! Kamera obejmie wszystkie cztery pasy na drodze! Przysłona f/1.8 sprawi, że filmy wykonywane nawet po zmroku będą cechowały się wysoką jakością.

Kamera odporna na gorąc i zimno

Urządzenie zostało wyposażone w bardzo odporną obudowę, która zapewnia jej maksimum bezpieczeństwa! Sprzęt jest odporny na wszelkiego rodzaju zmiany temperatur, zatem sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. Urządzenie posiada dodatkowo wbudowany bardzo wydajny procesor Hi3556 V200, dzięki któremu całość działa niezwykle płynnie. Unikalna technologia kompresji sprawi, że rozmiar nagrywanych plików zmniejszy się aż o 30%, więc na karcie pamięci będziesz mógł przechowywać jeszcze więcej filmów oraz zdjęć.

Urządzenie łatwe w obsłudze

Kamera posiada wbudowany mikrofon, który pozwoli Ci na wygodniejsze sterowanie urządzeniem za pośrednictwem komend głosowych. W każdej chwili będziesz mógł rozpocząć nagrywanie albo zrobić zdjęcie – bez konieczności dotknięcia przycisków! Oprócz tego możesz swoim urządzeniem również sterować za pośrednictwem wygodnej aplikacji przeznaczonej na Twój smartfon. Przy jej pomocy możesz również przeglądać nagrane filmy, a także zdjęcia.

Specyfikacja techniczna:

Rozdzielczość: 1600P,

Liczba klatek na sekundę: 30 FPS,

Przysłona: f/1.8,

Bateria: 500 mAh,

Funkcja monitorowania parkowania: tak,

Format przechowywania wideo: MP4,

Wsparcie kolizji: tak.

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung