Uchwyć niezapomniane chwile dzięki DJI OM 4

08-09-2020

Uchwyć niezapomniane chwile dzięki nowemu stabilizatorowi smartfona DJI OM 4

OM 4 w pełni wykorzystuje aparat smartfona dzięki eleganckiemu składanemu projektowi, nowym inteligentnym funkcjom i nowatorskiemu magnetycznemu uchwytowi do telefonu.

DJI, światowy lider w dziedzinie dronów i kreatywnych technologii kamer, przedstawia DJI OM 4, wysokiej jakości stabilizator smartfona, który pomaga uchwycić ważne momenty. Zmieniona kontynuacja popularnej linii DJI Osmo Mobile, DJI OM 4, zawiera wysoce funkcjonalny magnetyczny system szybkiego mocowania telefonu, intuicyjna obsługa, ulepszone silniki, nowe kreatywne tryby robienia zdjęć i przenośna składana konstrukcja. Ponieważ aparaty w telefonach komórkowych stają się coraz bardziej zaawansowane, DJI OM 4 optymalizuje swoją technologię, pomagając każdemu z łatwością tworzyć płynniejsze, wyższej jakości i bardziej atrakcyjne obrazy i filmy. Wykorzystując wysokiej jakości materiały, solidne silniki i absolutnie najnowszą technologię 3-osiowego stabilizatora, DJI OM 4 oferuje każdemu łatwy sposób na uchwycenie fascynujących treści za pomocą zaledwie kilku dotknięć palcem.

 

Stabilizator smartfona, którego będziesz używać każdego dnia

Składana konstrukcja DJI OM 4 sprawia, że jest przenośny i wygodny do zabrania ze sobą wszędzie. Jest idealnym towarzyszem wszystkich przygód życia, czy to na zbliżających się wycieczkach, wideokonferencjach z przyjaciółmi
z daleka, czy letnim grillowaniu na podwórku z rodziną. Po pełnym naładowaniu DJI OM 4 oferuje imponującą żywotność baterii wynoszącą 15 godzin, a w razie potrzeby może być również używana jako przenośna ładowarka. Dzięki trwałym, najwyższej jakości materiałom i łatwym w użyciu funkcjom, DJI OM 4 szybko wkomponuje się w codzienne życie jako stabilizator smartfona, bez którego nie wyjdziesz z domu. Jest kompatybilny z większością smartfonów. Dzięki zmodernizowanym silnikom może teraz wytrzymać większą masę niż jego poprzednicy.

„Ponieważ stabilizatory smartfonów DJI OM ewoluowały przez lata, każdy może dodać solidnej stabilizacji do swoich zdjęć i filmów. Dzięki nowemu magnetycznemu mocowaniu i składanej konstrukcji, DJI OM 4 znów idzie dalej, więc każdy, bez względu na doświadczenie z gimbalami, może go podnieść i tworzyć treści, które przyciągają widza ”- powiedział Paul Pan, starszy kierownik linii produktów w DJI. „Ponieważ ludzie na całym świecie polegają teraz na swoich smartfonach, aby poruszać się po nowym świecie pracy z domu, pozostawać w kontakcie z bliskimi i prezentować ich życie, DJI OM 4 jest towarzyszem naszego telefonu, którego potrzebujemy, aby nagrywanie materiału było przyjemne i płynne."

 

Łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej

DJI OM 4 przekształca technologię ręcznego stabilizatora w nowy i unikalny, wysokiej jakości projekt mocowania magnetycznego. Dwie nowe opcje pozwalają na szybkie i łatwe podłączanie i odłączanie telefonu. Elegancki, bezpieczny
i lekki metalowy zacisk łączy się z tylną częścią telefonu i może pozostać do niego przymocowany podczas codziennego użytkowania, a jednocześnie jest gotowy do natychmiastowego przymocowania do DJI OM 4. Druga opcja usuwa krok balansowania poprzez przyklejenie estetycznego mocowania magnetycznego z uchwytem na pierścień z tyłu telefonu, umożliwiającym jeszcze łatwiejsze przypięcie do DJI OM 4. Intuicyjna konstrukcja umożliwia użytkownikom DJI OM 4 dostęp i sterowanie jego podstawowymi funkcjami za pomocą jednej ręki. Kiedy nie jest używany natychmiast, DJI OM 4 może pozostać w trybie gotowości, aby w każdej chwili można było go łatwo ponownie aktywować.

Przechwytuj treści, które chcesz udostępnić

DJI OM 4 i aplikacja DJI Mimo współpracują ze sobą, aby pomóc każdemu w łatwym generowaniu najwyższej jakości treści, dzięki wstępnie zaprogramowanym trybom fotografowania i profesjonalnym funkcjom, dzięki którym Twoje zdjęcia i filmy wyskakują z ekranu:

ActiveTrack 3.0: Wybierz temat dla DJI OM 4, aby automatycznie śledził i pozwól gimbalowi wykonać pracę za Ciebie. Niedawno zaktualizowany tryb oferuje ulepszone rozróżnianie między obiektami, takimi jak dorośli, dzieci i zwierzęta. Kadrowanie podczas ActiveTrack można teraz regulować za pomocą dedykowanego joysticka w celu zwiększenia kontroli.

Sterowanie gestami: z łatwością rozpoczynaj i zatrzymuj nagrywanie wideo lub rób zdjęcia za pomocą gestów do sterowania DJI OM 4, idealne do robienia epickich selfie lub nagrań grupowych bez skomplikowanego samowyzwalacza.

Wstępnie zaprogramowane ruchy i tryby: Skorzystaj z wyjątkowych ruchów gimbala i wysokiej jakości trybów obrazu, które sprawią, że materiał filmowy będzie wyglądał tak, jakby został nakręcony przez profesjonalistę.

DynamicZoom: atrakcyjny wizualnie kinowy wygląd, DJI OM 4 automatycznie dostosowuje funkcję zoomu, aby stworzyć dramatyczne przesunięcie tła spopularyzowane przez Alfreda Hitchcocka.

Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse: Pokaż upływ czasu w przyspieszonej formie za pomocą TimeLapse; Motionlapse, który dodaje ustawione punkty ruchu dla gimbala; lub HyperLapse, aby fizycznie poruszać się za pomocą gimbala. Wszystkie trzy tryby wykorzystują technologię elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS), a także 3-osiowy gimbal, co zapewnia dodatkowy poziom płynności. Z łatwością udostępniaj te kreatywne filmy w mediach społecznościowych, aby świat mógł się nimi cieszyć.

Zwolnione tempo: Zwolnij świat wokół siebie z oszałamiającymi szczegółami dzięki funkcji zwolnionego tempa.

Tryb sportowy: DJI OM 4 będzie reagować i szybciej śledzić obiekty i ruchy, aby dodać poziom akcji do sceny.

Panoramy: Wybierz jedną z trzech kreatywnych opcji panoramy, aby uchwycić szerszą perspektywę, w tym panoramę 3X3, panoramę 240 ° i nową panoramę „CloneMe”, która umożliwia użytkownikowi dodanie wielu wersji osoby lub obiektu w jednym ujęciu, aby uzyskać wyjątkowy i kreatywny efekt.

Ruch gimbala Spin Shot: Aktywowany w aplikacji DJI Mimo i za pomocą joysticka, gimbal obraca telefon, dając efekt obracania się.

Szablony trybu fabularnego: wybierz jeden z gotowych szablonów, aby dodać kreatywnego charakteru do swoich treści. DJI OM 4 wykorzystuje zaprogramowane ruchy, muzykę i palety kolorów do szybkich filmów, idealnych do udostępniania w mediach społecznościowych.

Przydatne akcesoria, intuicyjna aplikacja DJI Mimo

Korzystając z połączenia Bluetooth, użytkownicy mogą łatwo poruszać się po aplikacji DJI Mimo, aby kontrolować najważniejsze ustawienia, regulacje i wybierać różne wstępnie ustawione tryby. Oprócz aplikacji Mimo, DJI OM 4 steruje również podstawowymi funkcjami aparatu w natywnej aplikacji aparatu w smartfonie z opcją bardziej zaawansowanych funkcji w zależności od typu telefonu. Dodatkowo DJI OM 4 jest wspierany przez przydatne akcesoria, w tym pasek na nadgarstek, statyw z uchwytem i pokrowiec.

DJI Care Refresh

DJI Care Refresh, kompleksowy plan ochrony dla produktu DJI, jest teraz dostępny dla DJI OM 4. Za niewielką dodatkową opłatą DJI Care Refresh zapewnia 2 jednostki zamienne w ciągu 1 roku, pokrywając wypadki, takie jak uszkodzenia spowodowane wodą i uderzeniami. Plan 2-letni zapewnia 3 jednostki zamienne w ciągu 2 lat i przedłuża oryginalny okres gwarancji o kolejny rok. Inne ekskluzywne usługi DJI Care Refresh obejmują międzynarodowy serwis gwarancyjny, usługi telefoniczne VIP i bezpłatną wysyłkę. Pełną listę szczegółów można znaleźć na stronie DJI.

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung