Powłoka antyrefleksyjna w tabletach graficznych Huion

15-09-2020

Gdy pracujesz na ekranie piórkowym odblaski odbijające się na ekranie okazują się problemem, ponieważ nie tylko wpływają na prezentację, ale także powodują zmęczenie oczu, co niesie ze sobą negatywny wpływ na wydajność Twojej pracy.

Na szczęście wyświetlacze piórkowe serii Kamvas opracowane przez Huion posiadają powłokę antyrefleksyjną, która pomoże Ci pozbyć się takich kłopotów. Matowa powierzchnia szkła AG (anti-glare) zmienia sposób, w jaki odbija ono światło, co technicznie nazywa się dyfuzją.

Szkło przeciwodblaskowe skutecznie redukuje wpływ światła z otoczenia, optymalizując kąt widzenia i jasność ekranu. Ponieważ na ekranie prawie nie widać odblasków, prezentacja obrazów i kolorów jest jeszcze lepsza, co daje korzystny wpływ na efekt prac dla projektantów lub artystów cyfrowych.

Poniżej znajduje się porównanie działania zwykłego szkła i tego z powłoką AG.

Kiedy rysujesz pod lampą lub w pomieszczeniu o wystarczającej ilości światła, każdy szczegół obrazu wyświetlanego na ekranie jest wyraźnie widoczny, co umożliwia tworzenie bardzo precyzyjnych prac. Poza tym matowa powierzchnia ekranu zapewnia użytkownikom realistyczne wrażenia z rysowania.

W rzeczywistości czasami na ekranie pojawiają się odblaski, co wskazuje, że światło wokół jest zbyt silne. Oprócz zastosowania szkła antyrefleksyjnego, aby zapobiegać odblaskom można również regulować jasność i kontrast ekranu.

Obecnie wyświetlacze piórkowe Huion ze szkłem AG obejmują serię Kamvas tj. Kamvas Pro 12, Kamvas Pro 13, Kamvas Pro 16, Kamvas Pro 20, Kamvas Pro 22

W każdym razie sprawdź czy wyświetlacz piórkowy, który zamierzasz kupić, jest połączony ze szkłem przeciwodblaskowym. Nie ma wątpliwości, że ekran piórkowy Huion ze szkłem AG zapewni większą wygodę i satysfakcję pracy dla użytkownika.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem lub zmianą tabletów zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem "Jak wybrać najlepszy tablet graficzny?

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung