DJI INSPIRE 2 (EU)

Inspire 2 zastąpił wiodący model firmy DJI. Wyglądem przypomina poprzednika, jednakże producent poprawił i dodał wiele nowych, innowacyjnych funkcji quadrocoptera, tworząc z niego platformę do profesjonalnych produkcji filmowych.

Cena: 14 999,00 zł

Dostępny
Darmowa wysyłka

KUP DJI INSPIRE 2 I ODBIERZ DARMOWE SZKOLENIE VLOS W DJI ACADEMY LUB ZNIŻKĘ 2000 ZŁ NA BVLOS!


PROFESJONALNA JAKOŚĆ OBRAZU

W Inspire 2 zaimplementowano system obróbki obrazu CineCore 2.0, dzięki niej możliwa jest rejestracja obrazu nawet 5.2K/30fps, 4.2Gbps w formatach CinemaDNG RAW i Apple ProRes oraz w kodekach H.264 4K/60fps i H.265 4K/30fps z prędkością 100 Mbps każdy. Materiał może być zapisywany jednocześnie na dysku SSD, jak i karcie micro SDHC, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Wspiera również system plików FAT32/exFAT. Inspire 2 jest obecnie kompatybilny z kamerą X4S oraz X5S przez port gimbala.


WYKRYWANIE PRZESZKÓD

W Inspire 2 sensory optyczne skierowane są w trzech kierunkach (przód, góra, dół) i wykrywają przeszkody z odległości do 30 m (sensor górny skanuje przeszkody do 5 m), co umożliwia wykonanie bezpiecznego lotu. Wykrywanie przeszkód jest aktywne zarówno podczas normalnego lotu, jak również automatycznego powrotu w miejsce startu i trybów inteligentnych lotów.


INTELIGENTNE TRYBY LOTU

Dzięki inteligentnym trybom lotu jeden operator może wykonywać złożone i skomplikowane ujęcia.

Funkcje QuickSpin, TapFly, ActiveTrack, Tripod czy Spotlight Pro to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań.

Dzięki dodatkowym sensorom Inspire 2 tworzy mapę terenu w czasie rzeczywistym, co pozwala mu na powrót po wcześniejszej trasie, nawet jeśli zgubi sygnał satelitarny i uruchomi się funkcja Smart Return Home.

System Pozycjonowania Optycznego został zastąpiony przez technologię Wizualnej Odometrii (VO), dzięki której quadrocopter wykrywa głębię otoczenia, a to z kolei pozwala mu najstabilniejszy zawis w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie nie dociera sygnał GPS. Quadrocopter analizuje również na bieżąco podłoże, dlatego w razie próby lądowania na wodzie, przejdzie w zawis i zaalarmuje o swoim położeniu operatora.


SYSTEM TRANSMISJI WIDEO

Inspire 2 został wzbogacony o dodatkową kamerę FPV, zamontowaną na 2-osiowym gimbalu z przodu quadrocoptera,by operator mógł dokładnie obserwować sytuację z przodu, gdy platforma wyleci poza zasięg jego wzroku. Zasięg transmisji Lightbridge sięga 3,5 km. System ma możliwość pracy na dwóch pasmach częstotliwości 2.4 GHz oraz 5.8 GHz, w celu wyeliminowania zakłóceń przełącza się między częstotliwościami automatycznie.


WYDŁUŻONY CZAS LOTU

System zasilania oparty jest na dwóch akumulatorach TB50, które wydłużają jego czas lotu do 27 min (z kamerą X4S). Natomiast system dynamicznego ich podgrzewania umożliwia loty do -20°C.

NIEZAWODNOŚĆ I WYKONANIE

Inspire 2 został wykonany ze stopu magnezu i aluminium, redukuje to masę drona i wpływa na jego wytrzymałość, nadaje mu jednocześnie bardziej elegancki wygląd. Te innowacje umożliwiły zwiększenie osiągalnej prędkości do 108 km/h.

Niezawodność uzyskano poprzez podwojenie kluczowych dla bezpieczeństwa modułów IMU oraz dwóch barometrów,dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia błędu, ale również wspomaga pozycjonowanie platformy.

Podwojony pakiet zasilania gwarantuje nie tylko dłuższy lot, ale też stanowi zabezpieczenie w przypadku awarii jednego z akumulatorów, a Inspire 2 będzie w stanie kontynuować lot i bezpiecznie wylądować.

Nadajnik RC
    Zestaw śmigieł 1550T (8 szt.)
    Akumulator TB50 (2 szt)
    Ładowarkę
    Kabel zasilający AC
    Rozdzielacz ładowania na4 akumulatory (HUB)
    Kartę micro SD 16 GB*
    Kabel micro USB*
    Płytę kalibracyjną
    Wibroizolatory (3 szt)
    Adaptery śmigieł
    Naklejki termoizolacyjne (4szt)
    Walizkę*

Polecane do tego produktu:

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung