DJI MATRICE 210

Seria Matrice 200 została zaprojektowana do zastosowań przemysłowych. W jej skład wchodzą zaawansowane platformy Matrice 200, Matrice210 oraz Matrice 210 RTK. Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem skontaktuj się z naszym działem Enterprise - 881 726 654

Niedostępny
Dostawa od: 20,00 zł

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM PRODUKTEM TO SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM ENTERPRISE - Konrad Czarnecki tel. 733 430 090 .

Wydajny system napędowy w połączeniu z 17-calowymi śmigłami zapewniają stabilny lot, nawet przy silnym wietrze. Na jednostkę zasilania składają się dwa akumulatory (podobnie jak w Inspire 2) które są automatycznie podgrzewane gdy temperatura spada poniżej zera. Konstrukcja jest uszczelniona dzięki temu Matrice 210 jest odporny na trudne warunki atmosferyczne, w tym umiarkowany deszcz.

Matrice 210 posiada składane ramiona, dzięki czemu nie ma potrzeby ich demontażu jak również odłączania kamery na czas transportu.

System przednich, dolnych jak i górnych czujników zbliżeniowych w Matrice 210 pozwala na wykrywanie i omijanie przeszkód za pośrednictwem sytemu FlightAutonomy.

 

Dzięki aplikacji DJI GO 4, podgląd obrazu z kamery jak i kontrola ustawień jest szybka i intuicyjna a inteligentne tryby lotu jak np.Active Track czy Point Of Interest, sprawiają, że obsługa platformy w pojedynkę staje się jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Natomiast planowanie trasy możliwe jest przy wykorzystaniu DJI Ground Station Pro. Platformy z serii Matrice 200 wyposażone są w system AirSense, który dzięki zamontowanym odbiornikom ADS-B potrafi zlokalizować i poinformować operatora o innych statkach powietrznych w jego otoczeniu.

 

 

W zależności od rodzaju platformy Matrice 210 można do niej podłączyć od jednej do nawet trzech niezależnych kamer równocześnie (w tym jedna od góry),w zależności od celu misji. Poza możliwością dowolnego mocowania kamer Zenmuse, quadrocoptera z serii Matrice 210 zostały wyposażone w dodatkową kamerę FPV umieszczonej centralnie na dziobie, dzięki której operator drona może niezależnie kontrolować tor lotu jak również kadrować obraz z kamer/kamery zamocowanych pod lub nad dronem (w zależności od modelu Matrice 210). Istniej również możliwość podłączenia drugiego nadajnika RC i kontrolowaniu kamer przez dwóch operatorów (kameryFPV jak i jednej z serii Zenmuse).

Do platformy Matrice 210 można podłączyć jedną kamerę Zenmuse.

Maksymalny udźwig platformy to 2 kg a czas lotu sięga aż 38min. W zależności od modelu podłączonego akumulatora (TB50 lub TB55), ilości i rodzaju podłączonych kamer czas ten sukcesywnie zostaje skrócony. Zasięg Matrice 210 sięga 7 km.

Główne cechy Matrice 210:

Kamera FPV
System dwóch baterii
FlightAutonomy
Wielozadaniowe rozmieszczenie gimbali (standardowo / na górze / podwójny gimbal)
Uniwersalne porty

Polecane do tego produktu:

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung