DJI MATRICE 600 PRO

DJI MATRICE 600 PRO to unowocześniona wersja Matrice 600, platformy zaprojektowanej dla profesjonalistów fotografii lotniczej i zastosowań przemysłowych oraz telewizyjnych.

Cena: 24 499,00 zł

Niedostępny
Darmowa wysyłka

Niedostępny
JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM PRODUKTEM TO SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM ENTERPRISE - Konrad Czarnecki tel. 733 430 090 .

DJI MATRICE w wersji PRO ramiona zostały połączone z ramą i łatwo je spakować do walizki z tworzywa EPP. Zmieniono i unowocześniono kontroler lotu na profesjonalną wersję A3 Pro (możliwość współpracy jednocześnie 3 modułów GNSS i 3 modułów IMU), a kontroler lotu umiejscowiono na płycie antywibracyjnej. Modernizacji poddano również maszty GNSS oraz zaczepy płóz. Zmieniono również śmigła na 210R oraz dodano ładowarkę HEX Charger, która daje możliwość ładowania sześciu akumulatorów jednocześnie.

CAŁKOWITA INTEGRACJA

Modułowa konstrukcja sprawia, że M600 jest łatwy w konfiguracji i gotowy do użycia w ciągu kilku minut. Jego pyłoszczelny układ napędowy jest bardzo prosty w konserwacji, jednocześnie aktywnie chłodzone silniki zapewnią niezawodną pracę podczas dłuższych lotów. Wszystkie kamery Zenmuse i gimbale są natywnie kompatybilne, a maksymalna ładowność, wynosząca aż 6 kg, pozwala mu latać wraz z zamocowanym stabilizatorem Ronin-MX oraz szeregiem obiektywów począwszy od Mikro 4/3 poprzez różnego typu kamery Canon,Nikon i Sony a skończywszy na Red Epic.

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO LOTU

M600 wykorzystuje najnowszy kontroler lotu A3 PRO, którego zadaniem jest automatyczne dostosowanie parametrów lotu na podstawie wielu czynników. Kontroler A3 PRO można wyposażyć w dwie dodatkowe jednostki GNSS oraz IMU do A3 PRO lub o D-RTK GNSS dla zwiększenia dokładności określenia przybliżonych elementów orientacyjnych.

A3 PRO

Kontroler A3 PRO dzięki modułowej potrójnej redundancji oraz algorytmom diagnostycznym, które porównują dane z trzech czujników w czasie rzeczywistym, gwarantuje, że M600 poleci dokładnie według oczekiwań operatora.

 

D-RTK GNSS

Precyzyjny system nawigujący i pozycjonujący A3 GNSS usprawnił obliczanie pozycji platformy z dokładnością do jednego centymetra. Podwójne anteny zapewniają precyzyjne określenie położenia względem kursu i są znacznie dokładniejsze, przejęły one funkcję kompasu, przez to są odporniejsze na magnetyczne zakłócenia z konstrukcji metalowych lub linii wysokiego napięcia.

 

DŁUŻSZY CZAS LOTU I ZASIĘG TRANSMISJI

M600 umożliwia wydłużony czas lotu i zasięg do 5 km transmisji obrazu HD M600, używa sześciu małych inteligentnych akumulatorów, które wysyłają energię według zapotrzebowania. Inteligentna tablica rozdzielcza pozwala na włączenie wszystkich sześciu akumulatorów jednocześnie, poprzez naciśnięcie jednego przycisku i utrzymuje cały system w locie nawet w przypadku awarii jednym akumulatorze. Zabezpieczenie to pozwala użytkownikom na sprawdzenie stanu akumulatora w czasie rzeczywistym podczas lotu.

 

Przykładowe czasy lotu*:

Akumulator TB47S:

• Zenmuse XT – 32 min.

• Zenmuse X5R – 30 min.

• Zenmuse Z15 + Sony A7 – 26 min.

• Ronin-MX + RED Epic – 16 min.

Akumulator TB48S:

• Zenmuse XT – 37 min.

• Zenmuse X5R – 35 min.

• Zenmuse Z15 + Sony A7 – 30 min.

• Ronin-MX + RED Epic – 18 min.

*czas lotu może się różnić w zależności od warunków i stylu, w jakim wykonywany jest lot.

PROFESJONALNA TRANSMISJA HD

DJI Lightbridge 2 to najnowszy system transmisji obrazu, został zaprojektowany od podstaw z myślą o spełnianiu wymagań profesjonalnych odbiorców. Nowa jakość dostępna jest dzięki możliwości oceny wysokiej częstotliwości odświeżania i transmisji HD na żywo. Gniazdo USB, porty mini-HDMI i 3G-SDI wspierają przekaz wideo z prędkością do 1080p/60fps lub transmisje standardowe 720p/59.94fps oraz 1080i/50fps.

 

WSZECHSTRONNA APLIKACJA

M600 jest obsługiwany przez aplikacje DJI GO i nową DJI Asystent 2. Dzięki zaawansowanym algorytmom uzyskujemy widok HD na żywo, kontrolujemy stan akumulatora, siłę transmisji, analizujemy więcej danych. DJI GO to również centrum sterowania kamerą, daje także dostęp do czasu otwarcia migawki, ustawień ISO, wykonywanych zdjęć lub przechwytywania wideo na dowolnym aparacie Zenmuse serii X oraz zdalnego ogniskowania kontroli przysłony na X5 Zenmuse i kamer X5R. Nowy DJI Assistant 2 wspiera aktualizacje i posiada wbudowany symulator lotu.

 

Rama Matrice 600 PRO w komplecie z A3PRO oraz Lightbridge 2 i pokrowcami na ramiona

Nadajnik RC

Noga podwozia (2 szt.), Płoza podwozia (2 szt.), Sprężyna podwozia (2 szt.)

Akumulator TB47S (6 szt.)

Stacja ładująca HEX Charger

Opakowanie EPP

Kabel RC (2 szt.)

Kabel Micro USB

Blokada ramienia (6 szt.)
Taśmy dwustronne
Naklejki
Komplet śrub

 

Opcjonalnie:

System pozycjonowania D-RTK
Zestaw montażowy dla Zenmuse X3 / X5 / XT
Zaczepy gimbala Zenmuse Z15
Akumulator dodatkowy TB47S / TB48S
Górny port na rozszerzenia
Dolny port na rozszerzenia

 

Polecane do tego produktu:

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung