DJI Osmo Mobile 3 Combo

Poprzednia cena: 599,00 zł
Cena: 599,00 zł

Niedostępny
Dostawa od: 20,00 zł

Niedostępny

OSMO MOBILE 3

Przekształć swój świat

Bądź na bieżąco z trybem sportowym

Tryb sportowy został przeprojektowany dzięki w pełni zoptymalizowanym algorytmom, które pozwalają Osmo Mobile 3 łatwo rejestrować szybkie tempo akcji. Od dynamicznych ruchów gry w koszykówkę po psa ścigającego wiewiórkę - nigdy nie przegap okazji.

Wyeliminuj Drgania

Dzięki 3-osiowemu gimbalowi, który skutecznie redukuje wstrząsy, Osmo Mobile 3 zapewnia super-gładki, stabilizowany obraz. Lekka, ultra-responsywna konstrukcja reaguje na ruchy w czasie rzeczywistym, pozwalając bardziej skupić się na danym momencie.

 

Składana zabawa

Elegancka, składana konstrukcja pozwala zabrać Osmo Mobile 3 w dowolne miejsce. Waży zaledwie 405 g, jest przenośny, lekki i niewiarygodnie wygodny aż prosi się o wrzucenie do plecaka na następną przygodę. Tryb gotowości pozwala korzystać ze smartfona po złożeniu gimbala, umożliwiając natychmiastowe rozpoczęcie fotografowania.

 

Ergonomiczny uchwyt

Dzięki inteligentnemu projektowi Osmo Mobile 3 może być przechowywany przez długi czas. Wygodny uchwyt idealnie leży w dłoni, umożliwiając tworzenie bez ograniczeń.

Kąt chwytu:

15 °

Twoja historia, Twoja chwila

Od niezwykłego do codziennego - w trybie Story możesz łatwo i kreatywnie dzielić się swoją wyjątkową chwilą. Tryb Story udostępnia wiele szablonów, które przekształcają materiał w kilka sekund, automatycznie dodając ruch, muzykę i inne efekty, aby uzyskać dopracowany efekt.

 

Szybka edycja i udostępnianie

Po dostosowaniu wideo za pomocą różnych szablonów muzycznych, efektów przejścia i filtrów, łatwo udostępniaj swoją pracę na portalach społecznościowych i platformach wideo.

 

Gesty i selfie

Wystarczy prosty gest, aby zrobić selfie lub rozpocząć nagrywanie. Zarówno przedni, jak i tylny aparat rozpoznają funkcję Gesture Control, co sprawia, że ​​kręcenie samotnych podróży i grupowych zdjęć jest spacerem po parku.

Kreatywne tryby fotografowania:

  • Panorama
  • Timelaps
  • Slow Motion

Hyperlapse Hype

Potężne połączenie elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS) i stabilizacji gimbala jest idealne do nagrywania filmów Hyperlapse. Włącz ActiveTrack 3.0, aby uzyskać naprawdę unikalne tworzenie Hyperlapse, które śledzi Twój obiekt podczas nagrywania.

 

ActiveTrack 3.0

Aby uchwycić sceny wymagające szybkiego ruchu, wystarczy nacisnąć spust, wykonać gest lub wybrać obiekt na smartfonie, aby rozpocząć śledzenie. ActiveTrack 3.0 zawiera algorytmy głębokiego uczenia i wizji komputerowej, co zapewnia płynną i niezawodną technologię śledzenia.

 

Dolly Zoom

Dolly Zoom to fantastyczny sposób na dodanie do filmu dodatkowego akcentu filmowego. Dzięki suwakowi powiększenia, który umożliwia dostosowanie prędkości, możesz teraz odtworzyć słynny „efekt Hitchcocka” na urządzeniu mobilnym.

 

Przyciski do zaawansowanej kontroli

Umożliwia większość operacji jedną ręką dzięki joystickowi, intuicyjnym kombinacjom przycisków i dostępowi do szybkiego menu.

Przydatna wygoda

Pożegnaj się z czasochłonnymi krokami. Osmo Mobile 3 jest w stanie strzelać pod dowolnym kątem za pomocą przycisku M i spustu. Poznaj przydatne funkcje, takie jak Quick Roll, która umożliwia przejście z trybu pionowego do poziomego. [2]

 

Sterowanie jedną ręką

Wygodne przyciski i intuicyjne funkcje sprawiają, że Osmo Mobile 3 jest łatwy w obsłudze tylko jedną ręką, zapewniając większą wszechstronność i swobodę ruchów.

 

 

 

 

 

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung