DJI RONIN-M STABILIZATOR

DJI RONIN-M STABILIZATOR

Cena: 4 499,00 zł

Niedostępny
Darmowa wysyłka

Niedostępny
Wypożycz

NIEZWYKLE KOMPAKTOWY. NIEWIARYGODNIE LEKKI

Waży zaledwie 2.3 kg, czyli o połowę lżejszy niż jego poprzednik Ronin. Zmodyfikowana wersja jest wystarczająco mała, by zmieścić się w plecaku i na tyle trwała, by operować stabilnie kamerami o wadze do 3.6 kg.

SZYBKI SETUP. PRECYZYJNY BALANS


Oszczędź czas i rozpocznij profesjonalne kręcenie materiału w czasie mniejszym niż 5 minut. Automatyczna stabilizacja umożliwia zamontowanie kamery na urządzeniu Ronin-M, szybko z balansuj, ustabilizuj i włącz przycisk.

PROSTY DEMONTAŻ DZIĘKI NIEZRÓWNANEJ ELASTYCZNOŚCI


Wykonuj ujęcia nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach i w łatwy sposób przetransportuj swojego Ronina-M.Uchwyty i rączki można prosto i szybko rozmontować i spakować całe urządzenie w kilka sekund, co pozwala na zmniejszenie rozmiarów urządzenia oraz uzyskanie różnych konfiguracji fotografowania.

NOWA RAMA WYKONANA Z MAGNEZU


Twój Ronin-M może być stosowany w każdych warunkach filmowania i w dowolnym miejscu. Wyposażony w niesamowicie mocne i sztywne ramię wykonane z magnezu, Ronin-M jest znacznie wytrzymalszy i lżejszy od swojego poprzednika.

PŁYNNA REGULACJA TORU I RUCHU URZĄDZENIA


Nawet przy pracy z jednym operatorem, dzięki technologii SmoothTrack Ronin-M, zapewnia płynne przejścia ruchów kamery w przełożeniu na ruchy, które wykonuje operator. Twój aparat intuicyjnie będzie śledził kierunki, w których porusza się twarz filmowanej osoby,przy jednoczesnej stabilizacji obrazu, bez względu na to, w jaki sposób porusza urządzeniem operator.

NIEKOŃCZĄCE SIĘ SCENARIUSZE UJĘĆ. JEDNO ELASTYCZNIE ROZWIĄZANIE


Twórz ujęcia i zdjęcia, których nie da się wykonywać na innym urządzeniu. Przełączaj pomiędzy trzema dostępnymi trybami ustawień bez konieczność ponownego jego konfigurowania lub drugiego operatora.
Dostępne tryby: tryb podwieszenia,tryb pozycji pionowej, tryb walizki.

DŁUGI CZAS PRACY AKUMULATORA


Filmuj cały dzień, aż uchwycisz każde niezbędne i niepowtarzalne ujęcie. Z Roninem-M i funkcją Smart Battery możesz pracować nawet do 6 godzin na jednym akumulatorze.

TRYB CICHY


Przy fotografowaniu w pomieszczeniach lub w ciasnych przestrzeniach, nowy tryb silent mode redukuje dźwięk każdego silnika do poziomu prawie niesłyszalnego.

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung