DJI RONIN-MX (EU)

Gimbal ręczny RONIN-MX (EU)

Cena: 6 299,00 zł

Niedostępny
Darmowa wysyłka

Niedostępny

ZAPROJEKTOWANY DLA ZAWODOWCÓW


Filmowanie na potrzeby kinematografii wymaga szybkiej gotowości oraz wielu konfiguracji i ustawień aparatu. Ronin-MX został zaprojektowany do profesjonalnej współpracy z wieloma kamerami. Algorytmy Smooth Track™ gwarantują płynność ruchów w każdym położeniu. Akumulator jest niepozycjonowany, co pozytywnie wpływa na balans, stabilność zaś jest wzmocniona przez mocowanie kamery w tzw. klatce, gdzie zamki mocujące kamery znajdują się na górze i na spodzie. Ultra ciche silniki nie wpływają w żadnym stopniu na rejestrowanie dźwięku przez mikrofony zamocowane na kamerze.


EFEKTYWNY I PRECYZYJNY


Gimbal został zaprojektowany z myślą, by wytrzymać wysokie siły-G, za pomocą potężnych silników oraz modułów bezpieczeństwa IMU. Ronin-MX doskonale utrzymuje stabilność i horyzont, gdy jest zamontowany do statku powietrznego lub innego pojazdu.Gdy zainstalujemy go do platformy M600, komunikuje się bezpośrednio z kontrolerem lotu DJI i łączy się z sygnałem GPS, umożliwiając jej aktywną stabilizację.


SWOBODA RUCHU


Pierścień obrotu pozwala Ronin-MX na obrót o 360° w sposób ciągły. Zamontowany do samolotów lub pojazdów, otwiera więcej możliwości twórczych. Duża innowacją jest zwiększenie nachylenia osi tilt (góra-dół) w zakresie od 90° aż do 135°.Popularne wyróżniki serii Ronin takie, jak trzy tryby pracy i Smooth Track™ są również dostępne w gimbalu Ronin-MX, dając filmowcom rewelacyjne rozwiązania ruchów i rozmaitych kątów ujęć.


BEZPRZEWODOWE STEROWANIE I PRZESYŁ OBRAZU


Ronin-MX jest kompatybilny z systemem transmisji danych LightBridge 2, zapewniając daleki zasięg transmisji wideo HD z powietrza na ziemię z odległości do 5 km od punktu, w którym znajduje się operator. W połączeniu z opcjonalnym modułem DJI Focus ustawianie ostrości lub przysłony może być również zdalnie sterowane jednym ruchem nadgarstka.


PEŁNA KONTROLA Z POZIOMU APLIKACJI


Korzystanie z asystenta DJI i dedykowanej aplikacji Assistant na systemy iOS i Android pozwala na pełną indywidualizację zachowania Ronin-MX. W przypadku podłączenia do systemu LightBridge 2, aplikacja DJI GO może być użyta do kontrolowania trybów platformy M600, zastosowania inteligentnych trybów lotu czy trybu zdalnego sterowania. Istnieje możliwość podglądu obrazu HD na żywo z aparatu.

 

Polecane do tego produktu:

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung