DJI RONIN-S STABILIZATOR wypożyczenie

DJI RONIN-S STABILIZATOR wypożyczenie 

Poprzednia cena: 250,00 zł
Cena: 200,00 zł
Kaucja: 1 000,00 zł

Niedostępny
Tylko odbiór osobisty

Niedostępny

Wypożyczenie DJI Ronin S

Jak wypożyczyć?

1) Wybierz produkt oraz czas wypożyczenia

2) Jeżeli przysługuje ci zniżka (patrz niżej) uzyskaj kod rabatowy u swojego opiekuna

3) Złóż zamówienie w uwagach wpisując termin który cię interesuje

4) W ciągu godziny od złożenia zamówienia w dni robocze między godz. 9-18 skontaktuje się z Tobą nasz pracownik celem potwierdzenia rezerwacji

5) Przyjdź do salonu Fly and Film na ul. Jana Pawła II 80 w Warszawie, wypełnij dokumenty (umowa wypożyczenia, protokół zdawczo-odbiorczy) wpłać kaucję oraz opłatę za wypożyczenie i ciesz się sprzętem

Wypożyczalnia prowadzi wypożyczenia tylko stacjonarnie. Na chwilę obecną nie świadczymy usług wypożyczeń zdalnych, za pośrednictwem kuriera. 

 

W przypadku wypożyczeń dłuższych niż 7 dni prosimy o kontakt e-mail: wypozyczalnia@flyandfilm.pl lub kontakt telefoniczny

 

Zniżki na wypożyczenie:

20% - klienci serwisu Fly and Film na czas reparacji sprzetu

20% - absolwenci kursów UAVO DJI Academy

 

Wypożycz i kup!

Jeżeli w ciągu 14 dni po wypożyczeniu zdecydujesz się na zakup sprzętu, który wypożyczałeś, wówczas otrzymasz na zakup tego modelu zniżkę o wartości 100% kosztów wypożyczenia (nie dotyczy kaucji i ewentualnych usterek które z niej zostaną pokryte)

 

Gimbal DJI Ronin-S

Zaprojektowany z myślą o lustrzankach oraz bezlusterkowcach, Ronin-S łączy w sobie możliwości zaawansowanej stabilizacji, precyzyjnej kontroli oraz ręcznej kontroli ostrości w kompaktowym sprzęcie obsługiwanym jedną ręką. Z pomocą Ronin-S, twórcy są w stanie nagrywać stabilne ujęcia w ruchu.

 

Design

Innowacyjna rama gimbala Ronin-S wynosi ciężar aparatu ponad Roll Axis, sprawiając, że widoczność wbudowanego ekranu aparatu nie jest niczym ograniczona i zawsze znajduje się on na Twojej linii wzroku. Ten ergonomiczny design uwalnia również Ronin-S od niezamierzonych drgań podczas zmiany pozycji z podwieszonej na pionową, w jednym płynnym ujęciu.

 

Focus Wheel

Dołączone w zestawie pokrętło oraz przewód, daje kontrolę nad ostrością a dodanie opcjonalnego silnika umożliwia współpracę ze wszystkimi rodzajami najpopularniejszych obiektywów dostępnych na rynku.

 

SmoothTrack

Technologia SmoothTrack pozwala Ci przy pomocy tylko jednej ręki, łatwo i płynnie przejść z ruchu do kąta kamery. Dwie grupy parametrów, które można konfigurować, umożliwiają zachowanie Twoich ulubionych ustawień SmoothTrack, przełączając je jednym kliknięciem. Nowy tryb Sport w gimbalu Ronin-S, inteligentnie zwiększa czułość SmoothTrack, aby nadążać za każdym ruchem.

 

 

Wszechstronność

Ronin-S do ujęć z dołu może zostać łatwo zamontowany na zdalnie sterowanych samochodach buggy RC, lub nawet odgrywać rolę zdalnie sterowanej głowicy, jeśli zamontujemy go na wysięgniku. Dedykowany DJI Focus Command Unit może zostać zamontowany do doku akcesoryjnego, pozwalając twórcom na odjazd kamery, kiedy pracują ze standardowym uchwytem. Możesz również przymocować Ronin-S do sterowanego przy pomocy obydwóch rąk drążka, nie tracąc kontroli nad gimbalem, ostrością czy migawką aparatu. Modułowy design sprawia że Ronina-S można bez trudu transportować w plecaku a płytka montażowa typu quick-release umożliwia szybkie przepięcie aparatu z gimbala na statyw.

Praca z Ronin-S jest prosta i intuicyjna m.in. za sprawą funkcji Auto Tune, która optymalizuje moment obrotowy silników gimbala, poruszającego się z prędkością nawet do 75 km/h na ruchomych platformach.

Ronin-S jest kompatybilny z większością bezlusterkowców na rynku.

 

Zautomatyzowane funkcje

Najciekawsze sceny powstają dzięki staranie zaplanowanym ujęciom. Ronin-S posiada szeroką paletę automatycznych funkcji, dostępnych z poziomu aplikacji DJI Ronin, ułatwiających uchwycenie wyjątkowych ujęć.

 

Ekosystem

Czasem potrzebujesz czegoś więcej niż tylko gimbala do realizacji swojego projektu. Ronin-S jest wyposażony w różnorodne uchwyty, które zapewniają pełne wsparcie dla dodatków, takich jak mikrofon, światła LED, a nawet bezprzewodowy przekaźnik wideo. Kompatybilność z urządzeniami sterującymi DJI, takimi jak Master Force, umożliwia intuicyjne sterowanie. Master Wheels zapewniają również operatorom precyzyjne ruchy gimbala.

 

1)Testowane z aparatem Panasonic GH5 (obiektyw 50mm - odpowiednik formatu 35mm) z dodatkową górną szybkozłączką.

2)Sprawdzona ładowność przy optymalnej wydajności. W zależności od przypadku zastosowania, większe obciążenia mogą mieć negatywny wpływ na optymalne osiągi stabilizatora.

 

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy wpisani w rejestrze: