Tablet graficzny Huion H420

Tablet graficzny Huion H420

  • Kupuj u oficjalnego dystrybutora w Polsce 
  • Darmowa dostawa
Cena: 129,00 zł

Niedostępny
Darmowa wysyłka

Niedostępny

Huion tablet graficzny H420

Tablet graficzny o minimalistycznym wyglądzie i grubości zaledwie 7,5 mm nie tylko zapewnia użytkownikom większy komfort pracy, ale także obszar roboczy 4 × 2,23 cala dla nieograniczonej kreatywności.

Łatwy w transporcie i mobilny

Dzięki kompaktowej powierzchni 4 x 2,23 cala (102 x 57 mm) i małej wadze urządzenia, będziesz mógł zabrać go w dowolne miejsce, aby korzystać z niego zarówno w pracy jak dla przyjemności. Rysuj i odtwarzaj OSU, szkicuj, edytuj pliki, wprowadzaj podpis cyfrowy.

Wysoka rozdzielczość i responsywność

Łącząc rozdzielczość 4000 LPI i 2048 stopni nacisku nacisku pióra, HUION H420 zapewnia doskonałą kontrolę nad grubością, przezroczystością i kolorem swoich pociągnięć, dzięki czemu jest jeszcze bardziej responsywny i naturalny. Natomiast trzy przyciski (zamykanie, zapisywanie i powrót) są konfigurowalne, dzięki czemu praca jest prostsza i bardziej wydajna.

Programowalne przyciski

Starannie zaprojektowane specjalne pióro cyfrowe HUION pozwala rysować i pisać naturalnie i wygodnie, tak jak na prawdziwym papierze. Jego przyciski można przeprogramować na określone funkcje, takie jak kliknięcie prawym lub lewym przyciskiem myszy, podobnie jak w przypadku myszy bezprzewodowej, a także przewijać dokumenty i strony internetowe, naciskając środkowy przycisk cyfrowego pióra nad obszarem roboczym tabletu. Może zastąpić mysz i i pasuje dla użytkowników prawo jak i lewo-ręcznych.

Obszar pracy

4x2.23 cali

Rozdzielczość

4000 LPI

Szybkość odczytu

200RPS

Poziom nacisku pióra

2048

Zasilanie

DC 5V

Zużycie mocy

0.35W

Wejście

USB

Oprogramowanie

Win 10/Windows 8/Windows 7/Mac OS 10.8.0 lub nowsze

Rozmiar

177*112*8MM

Waga netto

0.43KG

Waga brutto

0.6KG

Przyciski ekspresowe

3

Przyciski funkcyjne

0

Tablet graficzny KAMVAS H420

Kabel USB

Pióro

4 wkłady

Instrukcja obsługi

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung