Huion tablet graficzny HS64

Tablet graficzny Huion HS64

  • Kupuj u oficjalnego dystrybutora w Polsce 
  • Darmowa dostawa
Cena: 189,00 zł

Dostępny
Darmowa wysyłka

Huion tablet graficzny HS64

Tablet graficzny HS64 o grubości 8 mm został zaprojektowany w minimalistycznym stylu z gwiaździstymi kropkami na powierzchni roboczej, gdzie funkcjonalność i minimalizm tworzą jedność.

Połączenie telefonu/tabletu z Androidem

Obsługa połączenia z telefonem / tabletem i systemem Android oznacza, że ​​możesz korzystać z tabletu graficznego do rysowania, nawet jeśli nie masz komputera / laptopa, ponieważ możesz podłączyć tablet graficzny do telefonu / tabletu z systemem Android. Dodatkowo waga 258 g i grubość 8 mm sprawiają, że HS64 jest bardzo lekki i łatwy w transporcie.

Łatwo uzyskaj dostęp do ulubionych programowalnych przycisków

Cztery programowalne przyciski, dają możliwość ustawienia swoich ulubionych skrótów. Będą dobrym pomocnikiem w oszczędzaniu czasu i poprawie wydajności pracy.

Przyjemniejsze wrażenia z rysowania

Pióro bez baterii PW100 uwalnia od problemów z ładowaniem; 8192 stopnie czułości pióra i rozdzielczość 5080 LPI zapewniają bardziej dokładne i gładkie linie; Współczynnik odświeżania 266 PPS zapewnia szybką reakcję na każdy ruch pióra. Wyposażony w te funkcje, HS64 ma wyjątkową wydajność pióra, zapewniając Ci przyjemniejsze wrażenia podczas rysowania.

Miejsce pracy

Jako tablet graficzny obsługujący połączenie z komputerem PC / laptopem oraz połączenie z telefonem i tabletem z systemem Android, jego obszar roboczy różni się w zależności od wybranego trybu pracy. W trybie PC obszar roboczy wynosi 160 x 102 mm, natomiast w trybie telefonu obszar roboczy HS64 będzie wynosił 102 x 63,8 mm.

Kompatybilność

Tablet może działąć zarówno pod systemem Windows 7 lub nowszym, MacOS 10.12 lub nowszym i Androidem 6.0 lub nowszym. Ponadto podczas łączenia się z telefonem / tabletem z systemem Android należy użyć adaptera znajdującego się w opakowaniu.

Obszar roboczy

Tryb PC :160 x 102mm; Tryb telefonu: 102 x 63.8mm

Rozdzielczość

5080 LPI

Szybkość odczytu

266PPS

Poziomy nacisku pióra

8192

Wejścia

Micro USB

Oprogramowanie

Windows 7, macOS 10.12, Android 6.0 lub nowsze

Rozmiary

200 x 166 x 8mm

Waga netto

258g

Waga brutto

0.60KG

Przyciski ekspresowe

4 programowalne

Przyciski funkcyjne

Brak

Tablet graficzny KAMVAS HS64

Kabel Micro USB

Pióro niewymagające ładowania

8 wkładów

Przyżąd do wymiany wkładów

OTG Adapter (Micro USB)

OTG Adapter (USB-C)

Instrukcja obsługi

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung