Tablet graficzny Huion Led Light Pad LA3

Huion Led Light Pad LA3

Cena: 406,00 zł

Dostępny
Darmowa wysyłka

Huion Led Light Pad LA3

W najnowszym modelu Huion LA3 posiada zaktualizowaną wersje USB A3. Za pomocą kabla USB możesz podłączyć go do komputera, adaptera lub power bank’u, jak tylko chcesz. Zmieniliśmy także kabel USB z Mini USB na Micro USB (5V), który jest bardziej stabilny.

Najjaśniejszy ze wszystkich modeli

Super jasne oświetlenie dla LA3, które jest jaśniejsze niż w innych modelach desek kreślarskich, które wyprodukowaliśmy wcześniej. Teraz możesz umieścić na niej więcej grubszych papierów i po prostu cieszyć się pracą. Poza tym warto wspomnieć, że nie musisz się martwić o problem z ciepłem, chociaż poziom jasności jest ulepszony.

Płynne ściemnianie

Light Box jest wyposażony w przycisk dotykowy, który jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy dotknąć przycisku, a następnie można go włączyć / wyłączyć i dostosować jasność, jak chcesz. Ściemnianie jest płynne a nie krokowe. Po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu zapamiętuje ostatnie ustawienie i uruchamia się ponownie w z tą samą konfiguracją.

Ponadto, aby uniknąć przypadkowego naciśnięcia przycisku dotykowego, przycisk dotykowy jest nieco niższy niż jego powierzchnia.

Ostatnią zmianą jest przesunięcie reguł poza obszar aktywny, dzięki czemu można zaoszczędzić więcej doświetlonych obszarów.

Smukły

Dzięki kompaktowej i eleganckiej konstrukcji Huion LED Light Box jest zaliczany do najcieńszych podświetlanych desek kreślarskich o grubości zaledwie 7,8 mm i obszarem roboczym 415x330 mm oraz jasności 770 cd/m2.

Prosty w obsłudze

Pad nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, wystarczy podłączyć go do gniazdka zasilania i już można zaczynać pracę!

Przykładowe zastosowanie:

1) Profesjonalne kopiowanie przy tworzeniu animacji tradycyjną metodą

2) Rysowanie wzorów tatuaży, przerysowywanie projektów użytkowych czy krawieckich

3) Profesjonalne przerysowywanie w designie wnętrz. architekturze

4) Do przejrzenia zdjęć rentgenowskich w placówkach medycznych

 

Rozmiar

480 x 360 x 8mm

Obszar roboczy

415 x 330 mm

Powierzchnia robocza

Panel akrylowy

Podświetlenie powierzchni roboczej

LED

Temperatura koloru (K)

8000-10000

Moc strumienia świetlnego (LM)

320

Jasność

770cd/

Zasilanie

USB 5V

Pobór mocy

7.5W

Waga netto

1.65KG

 

  1. Huion LA3 Light Box

  2. Przewód USB

  3. Instrukcja

  4. Spinacz do papieru

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung