Szkolenie dla służb mundurowych

Termin: Ustalany indywidualnie

Miejsce: Warszawa

Poniższa oferta szkoleniowa dostosowana jest specjalnie dla policji wykorzystującej do działań operacyjnych bezzałogowe statki powietrzne. Zdobyty na szkoleniu warsztat daje zespołom szerszą świadomość sytuacyjną co umożliwia sprawne i bezpieczne reagowanie w każdej sytuacji.

Dostępny

ZAPYTAJ O RABAT NA TO SZKOLENIE PRZY ZAKUPIE PLATFORMY DJI MATRICE W SKLEPIE FLYANDFILM!

DLA KOGO: Policja, Służby ochrony Państwa, Agencje Bezpieczeństwa, Straż Graniczna, Służba Więzienna

MIEJSCE SZKOLENIA: w całej Polsce

ILE OSÓB: grupy do 10 osób

CZAS TRWANIA: 2-5 dni w zależności od zakresu szkolenia

 

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIA:

Istnieje wiele sposobów, w jakich departamenty policji mogą wykorzystać potencjał dronów. Od zapewnienia niebezpieczeństwa funkcjonariuszom po pomaganie im w osiąganiu wyników niemożliwych w żaden inny sposób. Bez wątpienia drony w służbie czynią nasze społeczeństwo bezpieczniejszym.

Poszukiwanie - pierwszym i najbardziej oczywistym zastosowaniem dronów przez policję jest poszukiwanie i ratowanie. Drony mogą pokonać terytorium znacznie szybciej i skuteczniej niż oficerowie pieszo, a nawet samochodem. Ponadto drony mogą dostać się pod osłonę drzew lub między budynkami, aby uzyskać dostęp do miejsc, których helikoptery nie mogą. Po wyposażeniu w kamerę termiczną dron może z łatwością wykryć poszukiwaną osobę ukrytą pod gruzami, zaroślami, a nawet w nocy.

Śledzenie - drony policyjne mogą służyć do zatrzymywania przestępców w ruchu. Dzięki możliwościom śledzenia obiektów dron może podążać za osobą uciekającą z miejsca przestępstwa, a także zapewniać informacje o całym scenariuszu umożliwiając oficerom bezpieczniejsze zatrzymanie podejrzanego.

Bezpieczeństwo oficera - Perspektywa z góry może dostarczyć istotnych informacji w niebezpiecznych sytuacjach, takich jak sceny aktywnych strzelanek lub w trakcie dochodzenia w sprawie nielegalnych operacji. Operator drona potrafi ocenić sytuację, uzyskując zarówno podgląd, a nawet najdrobniejsze szczegóły dzięki kamerom zmiennoogniskowym, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo funkcjonariuszy organów ścigania.

Monitorowanie - drony mogą również odgrywać istotną rolę w monitorowaniu tłumu, umożliwiając operatorom obserwowania całej sceny w poszukiwaniu podejrzanych zachowań lub lokalizowanie osób w niebezpieczeństwie.

Raportowanie i analiza - Perspektywa powietrzna w połączeniu z oprogramowaniem do mapowania może odgrywać rolę w rekonstrukcji kolizji drogowych lub miejsc przestępstw. Fotografie i mapy stworzone przez oprogramowanie mogą być wykorzystane do analizy sekwencji kolizji w celu zgłoszenia wypadków, a także do wyjaśnienia wydarzeń związanych z przestępstwem.


DOSTĘPNY SPRZĘT SZKOLENIOWY:

  • drony DJI serii: Inspire, Mavic, Phantom, Matrice
  • kamery: RGB, Zoom, Termo
  • oprogramowanie: Drone Harmony, Pix4Dmapper, Pix4Dreact

PROGRAM SZKOLENIA: ustalany indywidualnie z kontrahentem w zależności od jego zapotrzebowania.

CENA USTALANA INDYWIDUALNIE - w zależności od liczebności grupy, ustalonego programu szkolenia, czasu jego trwania i miejsca.

Uczestnicy szkolenia, którzy po szkoleniu zdecydują się na zakup sprzętu mogą otrzymać:

  • częściowy zwrot kosztów za szkolenie lub zniżkę na zakup sprzętu
  • zniżkę na specjalny program wsparcia dla służb mundurowych

JAK ZAMÓWIĆ SZKOLENIE:

  1. Skontaktuj się z naszym instruktorem.
  2. Powiedz jakie zagadnienia interesują cię najbardziej, gdzie chciałbyś odbyć szkolenie i dla jak licznej grupy.
  3. Określ (jeżeli wiesz) jaki sprzęt najbardziej cię interesuje.
  4. Daj nam chwilę na przygotowanie indywidualnej oferty, przygotowanej pod oczekiwania Twoje i Twojej jednostki.

OSOBA KONTAKTOWA: Łukasz Grzelak | 881 726 664 | specjalistyczne@flyandfilm.pl

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung