Szkolenie UAVO BVLOS dla służb Warszawa

Termin: Ustalany indywidualnie

Miejsce: Warszawa

Kompletne szkolenie z egzaminem państwowym na Świadectwo Kwalifikacji (pot. "prawo jazdy na drona") wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego dla profesjonalistów, którzy chcą wykorzystywać drony w lotach poza zasięgiem wzroku.

Poprzednia cena: 6 500,00 zł
Cena: 5 159,00 zł

Dostępny

Szkolenie UAVO BVLOS dla slużb Warszawa

 

BVLOS dla posiadaczy VLOS - Uprawnienia do wykonywania lotów poza zasięgiem wzroku dla posiadaczy uprawnień do lotów w zasięgu wzroku.

Kompletne szkolenie z egzaminem państwowym na Świadectwo Kwalifikacji (pot. "prawo jazdy na drona") wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego dla profesjonalistów, którzy chcą wykorzystywać drony w lotach poza zasięgiem wzroku.

 

Opis:  6.cio dniowe kompleksowe szkolenie, zgodne z programem ULC i najwyższymi światowymi standardami DJI, przygotowujące kursanta, do zdobycia certyfikatu UAVO BVLOS, zakończone egzaminem. Zdobyty podczas kursu (egzaminu) uprawnia operatora do wykonywania lotów komercyjnych, bezzałogowym statkiem powietrznym poza zasięgiem wzroku. Po zmianie prawa w lutym 2019 roku, służby mają możliwość wykonywania lotów BVLOS w uproszczonej procedurze. Kurs rozszerzony o wykorzystanie profesjonalnych platform serii Matrice 200 wraz z kamerami termowizyjnymi i optycznymi.

Pracownicy służb mundurowych posiadający już uprawnienie UAVO VLOS otrzymują 1800 zł zniżki na ten kurs.

PROGRAM SZKOLENIA UAVO

Program szkolenia a także infrastruktura jest przygotowana w ten sposób, by w pełni odpowiadało zapotrzebowaniom służb przy wykorzystaniu dronów. Program szkolenia może zostać zmodyfikowany pod życzenie zamawiającego. Szkolenie prowadzone jest w małych grupach. Latamy na DJI Inspire/Phantom oraz DJI Matrice 200. Termin szkolenia wyznaczany jest indywidualnie

 

Orientacyjny plan kursu

I dzień: 09.00 – 18.00 – teoria UAVO

II dzień: 09.00 - 18.00 - teoria UAVO

III dzień 09.00 - 18.00 - teoria i praktyka UAVO

IV dzień 09.00 - 18.00 - praktyka UAVO i teoria Matrice 200

V dzień 09.00 - 16.00 - praktyka UAVO i Matrice 200

VI dzień 09.00 - 16.00 - praktyka Matrice 200

 

Zajęcia teoretyczne:

 • prawo lotnicze
 • zasady wykonywania lotów
 • człowiek jako operator UAV
 • budowa statku powietrznego
 • meteorologia
 • nawigacja
 • wykorzystanie dronów w służbie
 • zasady działania profesjonalnych platform DJI serii Matrice
 • konfiguracja aplikacji i przygotowanie do lotu platformą specjalistyczną

 

Praktyka:

 • praktyka UAVO
 • zastosowanie dronów DJI Matrice 200 wraz z oprzyrządowaniem (kamery XT, Z30, X5) w działalności operacyjnej - ćwiczenia.

 

Plan kursu może ulec zmianie. Instruktor prowadzący ustala godziny w zależności od warunków pogodowych, postępów grupy i innych nieprzewidzianych czynników występujących na miejscu.

Cena obejmuje:

 • szkolenie teoretyczne i praktyczne UAVO;
 • szkolenie teoretyczne i praktyczne z obsługi Matrice 200 wraz z oprzyrządowaniem
 • materiały szkoleniowe;
 • szkolenie na symulatorach;
 • udostępnienie sprzętu przez DJI Academy na kurs i egzamin;
 • bufet kawowy podczas wszystkich dni szkoleń;
 • obiad podczas wszystkich dni szkoleń.


  WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO SZKOLENIA:

 • Praca dla służb mundurowych
 • Ukończony 18 rok życia
 • Ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie (niezbędne badania można przejść pierwszego dnia kursu. Badania może zorganizować DJI Academy)

 

Nie przejmuj się niczym! Zleć przygotowanie wszystkich formalności DJI Academy:

*organizację badań można zlecić DJI Academy. Organizujemy je w zaufanych ośrodkach w Warszawie, podczas pierwszego dnia szkolenia, rano. Jeżeli chcesz powierzyć organizację badań DJI Academy to zaznacz odpowiednią opcję przy zakupie (u góry, pod ceną). 

**organizację ubezpieczenia na czas kursu i egzaminu można powierzyć DJI Academy. Ubezpieczenie to jest ubezpieczeniem rekreacyjno-hobbystycznym, nie do użytku komercyjnego

*** opłaty egzaminacyjne można wykonać za pośrednictwem DJI Academy (Akademia nie pobiera prowizji)

 

Nocleg: Możliwość zlecenia rezerwacji noclegu przez DJI Academy, w hotelu Best Western Felix *** (4 noce)

W przypadku pytań: Skontaktuj się z nami! tel. 881 726 607 / 881 726 648 lub mailowo. 

Zobacz oceny szkoleń: www.facebook.pl/DJIAcademy

 

Wymagane dokumenty na egzamin państwowy - EGZAMIN

 

 

ZOBACZ INNE TERMINY SZKOLEŃ: UAVO BVLOS WARSZAWA

1. Jesteśmy jedynym podmiotem szkoleniowym w Polsce wspieranym i autoryzowanym przez DJI,

2. Szczegółowe informacje odnośnie agendy, miejsca a także wskazówek organizacyjnych dostaniesz najpóźniej na 3 dni robocze przed szkoleniem na podany adres e-mail,

3. Jeżeli masz pytania czy potrzebę zmiany (termin, badania, egzamin, waga drona) w zamówionym szkoleniu to skontaktuj się z nami.

4. Jeżeli masz problemy z finansowaniem szkolenia zawsze możesz skorzystać z systemu ratalnego lub wielu opcji dofinansowania.

5. Bez badań lekarskich u lekarza orzecznika (lista ośrodków tutaj): http://www.ulc.gov.pl/pl/personel-lotniczy/medycyna-lotnicza/lekarze-orzecznicy
- nie możesz podejść do kursu. Jeżeli masz problem z organizacją badań, daj nam znać - pomożemy. Najlepiej jest zaznaczyć opcję organizacji przez nas badań lekarskich przy zakupie kursu, jeśli jest dostępna (badań lekarskich nie organizujemy w niektórych miastach),

6. Zniżki na zakup sprzętu DJI możesz realizować w sklepie Fly and Film już chwilę po zapisaniu się na kurs i opłaceniu go.Po zakupie sprzętu nie ma możliwości odwołania swojego udziału w kursie (możesz w dalszym ciągu zmienić termin - jedna zmiana terminu jest bezpłatna).

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy wpisani w rejestrze: