FAQ

Jakie formalności muszę spełnić by wziąć udział w kursach podstawowych i/lub specjalistycznych DJI Academy?

Nie musisz mieć żadnej licencji. Wystarczy chęć i gotowość do nauki!

Jak wygląda szkolenie UAVO w DJI Academy?


Więcej informacji i odpowiedzi na pytania dotyczące kursów UAVO znajdziesz tutaj: FAQ - Kursy UAVO

Jak wygląda i gdzie odbywa się szkolenie podstawowe?

Szkolenie podstawowe, organizowane w grupach. Dzieli się ono na część teoretyczną i praktyczną. Ma za zadanie zaznajomić użytkownika ze specyfiką dronów DJI, ich budową, zaletami oraz podstawowym funkcjonowaniem. Ma również przygotować użytkownika do prostego wykorzystywania urządzenia w celach rekreacyjnych i pokazać podstawowe manewry. Dzięki temu szkoleniu będziesz wiedział jak możesz wykorzystywać drona nie łamiąc prawa, a także jak posługiwać się nim odpowiedzialnie i bezpiecznie. To bardzo ważne, byś mógł się nim cieszyć długo.

Czy mogę wziąć szkolenie indywidualne?

Jak najbardziej. Jest możliwość byśmy nawet przyjechali do Ciebie. Tu obowiązuje indywidualna wycena. Wysokość ceny zależy od tematyki, odległości, gdzie chciałbyś przeprowadzić szkolenie i naszego czasu.

Jak wyglądają szkolenia specjalistyczne w DJI Academy?

Wszystko zależy od tematyki szkoleń. W ramach specjalistycznych szkoleń organizujemy kursy o różnej specyfice. W związku z tym ich założenia są różne. Staramy się jednak, by szkolenia specjalistyczne nie trwały dłużej niż 2 dni i odbywały się w Warszawie. W ramach cyklu szkoleń specjalistycznych organizujemy różne warsztaty tematyczne foto- wideo, a także przybliżające funkcjonowanie dronów na zaawansowanym poziomie. Tematykę i opisy szkoleń znajdziesz w naszym kalendarzu.

Czy po szkoleniach podstawowych i specjalistycznych otrzymam Państwową licencję lub certyfikat?

Nie. Prowadzimy oczywiście także szkolenia UAVO, ale są one realizowane zgodnie z programem ULC i kończą się egzaminem Państwowym. Natomiast szkolenia specjalistyczne i podstawowe realizowane są zgodnie z polityką DJI i są ukierunkowane na nauczenie uczestników konkretnych umiejętności czy przedstawienie konkretnych funkcjonalności sprzętu DJI.

Czy muszę na szkolenie przyjść z własnym sprzętem?

Nie! Jesteśmy jedynym i oficjalnym ośrodkiem szkolącym DJI, wobec czego o sprzęt zarówno podczas kursu jak i egzaminu nie musisz się martwić. Na naszym wyposażeniu są Phantom 3, Phantom 4 oraz Inspire. Mamy też pozostały sprzęt marki DJI, który z chęcią ci pokażemy i razem przetestujemy jeżeli tylko będziesz chciał

Czy w cenę wliczone jest ubezpieczenie OC?

W cenę szkoleń specjalistycznych wliczone jest podstawowe ubezpieczenie OC. Natomiast w przypadku szkoleń na podstawową obsługę drona takie ubezpieczenie jest zbędne.

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung