Czym jest nasz support?

To niepowtarzalny program, którym objęci są nasi kursanci UAVO. Przewiduje wsparcie absolwentów na wielu płaszczyznach po ukończeniu kursu. Dzięki niemu nasi kursanci stają się prawdziwymi członkami wielkiej społeczności DJI w Polsce. Będąc w programie, zupełnie za darmo, jesteś objęty szeregiem benefitów i praw! Poznaj je bliżej.

ZNIŻKI NA SPRZĘT

Każdy z kursantów na koniec otrzymuje zniżki na sprzęt DJI do 15%.

ZNIŻKI NA KURSY

Każdy z kursantów otrzymuje zniżki na kursy (10% zniżki) lub szkolenia doszkalające (30% zniżki) organizowane przez DJI Academy.

WSPARCIE SERWISOWE

Popsuł się twój sprzęt DJI? Jeżeli jest na gwarancji to pomożemy w dostarczeniu go do serwisu w Niemczech. Jeżeli awaria jest z twojej winy lub gwarancja minęła, wówczas damy ci 10% zniżki na serwis pogwarancyjny. Przy awariach sprzętu w ramach możliwości udostępniamy sprzęt zastępczy.

WSPARCIE MERYTORYCZNE

Masz problem z wypełnieniem wniosku lub uzyskaniem zgody? Wiedza naszych instruktorów będzie do dyspozycji jeszcze długo po kursie! Ponadto będziemy cię informować o wszystkim, o czym powinien wiedzieć operator UAVO.

UDZIAŁ W WYDARZENIACH DJI

Wykład zamknięty, premiera sprzętowa organizowana przez DJI w Polsce, zlot użytkowników DJI czy inny oficjalny event DJI i polskiej dystrybucji. Wszędzie tam będziesz miał możliwość pojawienia się poza kolejką.

BEZPŁATNE TESTY SPRZĘTU

Kursanci DJI Academy, po zakończeniu kursów mają w pierwszej kolejności dostęp do testowania i bezpłatnego sprawdzania najnowszego sprzętu DJI.

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung