UAVO VLOS

Visual Line of Sight

3 dniowe kompleksowe szkolenie, zgodne z programem ULC, oraz najwyższymi światowymi standardami DJI. Kurs jest dla osób oraz firm które chcą wykonywać loty w celach komercyjnych.

Uprawnia do prowadzenia lotów w zasięgu wzroku (nieuzbrojonego). Szkolenie kończy się czwartego dnia egzaminem państwowym przeprowadzonym na obiekcie DJI Academy!

Zajmujemy się wszystkim: od szkolenia, przez formalności, organizację egzaminu, po wszelkie opłaty! Ty masz skupić się tylko na nauce. Zajęcia praktyczne na nowoczesnym sprzęcie DJI, w komfortowych warunkach, w małych grupach! Maksymalnie 2-3 osoby na instruktora!

UAVO BVLOS

Beyond Visual Line of Sight

5 dniowe kompleksowe szkolenie, dla operatorów dronów, którzy chcą prowadzić pilotaż drona poza zasięgiem wzroku w pełni przygotowujące do egzaminu państwowego, którym kończy się szkolenie.

Szkolenie zgodne z programem ULC oraz najwyższymi światowymi standardami DJI. Egzamin państwowy przeprowadzony jest na obiektach DJI Academy.

Zajmujemy się wszystkim: od szkolenia, przez formalności, po wszelkie opłaty! Ty skupiasz się tylko na nauce. Zajęcia praktyczne na nowoczesnym sprzęcie DJI, w komfortowych warunkach, w małych grupach! Maksymalnie 2-3 osoby na instruktora!

Na szkolenia UAVO możesz otrzymać dofinansowanie z PARP

Szkolenie obejmuje

TEORIA

Dowiedz się wszystkiego na temat budowy urządzeń, przeznaczenia, bezpieczeństwa, i teorii operowania dronem.

Praktyka

Nasi instruktorzy ogromną uwagę przykładają nie tylko do przygotowania do egzaminu ale i do nauki latania. Szkolenia prowadzimy w specjalnych ośrodkach DJI.

FAQ

SYMULATOR

Nim spróbujesz swoich sił podczas zajęć praktycznych, nauczysz się podstawowych zadań na symulatorach. Dzięki temu do pierwszych lotów podejdziesz pewny siebie!

Wsparcie DJI

  • udostępniamy bezpłatnie sprzęt na kurs i egzamin
  • wszystkie opłaty wliczone w cenę
  • egzaminy państwowe przeprowadzane są tuż po kursie, tam gdzie się szkoliłeś
  • po kursie otrzymujesz prawo do zniżek na sprzęt DJI oraz na kursy i serwis
  • zajmujemy się wszystkimi formalnościami!
  • organizujemy wizytę u lekarza
  • otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy absolwentów DJI Academy, gdzie możesz zadawać pytania techniczne, merytoryczne a także promować swoje usługi i szukać podwykonawców
jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung