KATEGORIA "OTWARTA"

Podkategoria A2

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych UAS używanych w celach komercyjnych jedynie w zasięgu wzroku.

Program obejmuje szkolenie teoretyczne, w tym ćwiczenia w postaci analizy przypadków oraz praktyczne na ziemi i w locie zakończone egzaminem.

KATEGORIA "SZCZEGÓLNA"

Scenariusze NSTS

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych UAS używanych w celach komercyjnych w zasięgu i poza zasięgiem wzroku.

Program obejmuje szkolenie teoretyczne, w tym ćwiczeń w postaci analizy przypadków oraz praktyczne na ziemi i w locie zakończone egzaminem.

Na szkolenia UAVO możesz otrzymać dofinansowanie z PARP

Szkolenie obejmuje

TEORIA

Szkolenie teoretyczne realizowane jest w formie wykładu z elementami warsztatu prowadzonego przez doświadczonego instruktora stacjonarnie oraz zdalnie poprzez profesjonalną platformę online.

Praktyka

Szkolenie praktyczne składa się z ćwiczeń na ziemi oraz w locie w trybie trener-uczeń. Dysponujemy największą flotą dronów szkoleniowych marki DJI oraz licencjonowanym personelem.

FAQ

PAKIET

  • kursy odbywają się w każdym tygodniu oraz w weekendy
  • organizujemy wszelkie formalności związane ze szkoleniem
  • każdy kursant otrzymuje podręcznik, kamizelkę, notatnik, długopis
  • udostępniamy sprzęt na kurs i egzamin
  • dla absolwentów czekają zniżki na sprzęt, serwis i kursy specjalistyczne

O NAS

Jesteśmy zespołem licencjonowanych instruktorów UAVO z praktycznym doświadczeniem z zakresu komercyjnego wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych m.in. w produkcjach foto-wideo, inspekcjach infrastruktury czy fotogrametrii. Chętnie dzielimy się wiedzą, uzupełniając program szkoleniowy o praktyczne zastosowanie dronów w różnych gałęziach gospodarki. Naszym kursantom gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne.

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung