O nas

Akademia DJI ulokowana jest przy ul. Jana Pawła II 80/ lok 2. W naszej siedzibie prowadzimy zajęcia teoretyczne z zakresu filmowania oraz pilotażu, a także sklep oraz autoryzowany przez DJI serwis. Szkolenia praktyczne odbywają się w profesjonalnym studiu filmowym, na pobliskim stadionie lub w wydzielonej przestrzeni powietrznej pod Warszawą, do której przewozimy naszych kursantów..

Podczas szkoleń łączymy i przekazujemy naszym kursantom wiedzę z zakresu bezpieczeństwa użytkowania sprzętu DJI, różnorodnych technik filmowania i fotografowania oraz specyfiki urządzeń. Prowadzimy także kursy UAVO kończące się egzaminem państwowym. Przychodząc do nas, masz pewność, że jak mało kto w Polsce nauczymy cię bezpiecznie i skutecznie obsługiwać sprzęt DJI, a dzięki wiedzy naszych wykładowców, zaczniesz tworzyć prawdziwą sztukę. Oczywiście jeśli tylko będziesz chciał.

Nasze wartości
  •   propagujemy bezpieczne i odpowiedzialne latanie
  •   uczymy posługiwania się sprzętem a nie „zaliczania” egzaminów
  •   filmujemy i tworzymy
  •   nasze szkolenia są organizowane kompleksowo. Ty skupiasz się tylko na nauce
  •   wspieramy, pomagamy, udzielamy informacji także po samym kursie
Wartości DJI
  •   latamy odpowiedzialnie
  •   precyzyjny sprzęt dla precyzyjnych operatorów
  •  przyszłość jest szansą
Skład zespołu

Podczas prowadzenia zajęć korzystamy z doświadczeń najlepszych ekspertów w swoich branżach, wspieranych bezpośrednio przez specjalistów DJI z centrali firmy. Zespół DJI tworzą certyfikowani instruktorzy pilotażu dronami, operatorzy filmowi doskonale znający swój fach oraz sprzęt OSMO i Ronin, a także doświadczeni serwisanci, po szkoleniach w siedzibie DJI w Schenzen, w Chinach. Nikt tak jak my nie zna sprzętu DJI.

Nasze obiekty
Warszawa
Stadion KS Orzeł
Łódź
Lublin
Stadion Miejski
Wrocław
Sopot
MOSiR Stadion
Gliwice
Stadion Piasta Gliwice
Rzeszów
Stadion Rasovii
Kraków
Szczecin
Poznań
Białystok
Masz pytania?
NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w DJI Academy! Jako pierwszy dowiaduj się o bezpłatnych zajęciach! Odbieraj dodatkowe zniżki na warsztaty, szkolenia i sprzęt DJI. Zapisz się do naszego newslettera!

Kontakt