70Mai Air Compressor TP01

70Mai Air Compressor TP01

Cena: 283,00 zł

Dostępny
Dostawa od: 20,00 zł

Bądź przygotowany na każdą ewentualność

70Mai Air Compressor Midrive TP01 to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym samochodzie! Ten przenośny kompresor powietrza sprawdzi się idealnie w każdej sytuacji, dzięki czemu nie będziesz musiał przejmować jakimikolwiek awariami! Sprzęt umożliwi Ci bardzo szybkie, a także wydajne napełnienie powietrzem każdej opony. Opona średniej wielkości dzięki temu kompresorowi będzie napompowana zaledwie w przeciągu trzech minut. Daje to średnią prędkość 39 litrów na minutę.

Inteligentny układ  

Producent w tym kompresorze zastosował nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym zyskasz pewność bezpiecznego użytkowania. Inteligentny układ przyjmuje w odpowiedni sposób dane z czujnika w czasie rzeczywistym, a także w dynamiczny sposób na nie reaguje. To oznacza, że odpowiednio dostosowuje ciśnienie, a kompresor automatycznie się wyłączy, kiedy skończy pracę! Sprzęt łatwo podłączysz do gniazda w swoim samochodzie.

Dziecinnie proste napompowanie każdej opony

Kompresor jest bardzo prosty w użyciu. Podłączenie do opony zajmuje zaledwie chwilę. Kabel o długości 3,7 metra zapewni Ci z kolei bardzo wygodny dostęp do wszystkich opon w Twoim samochodzie. Wbudowany w sprzęt manometr służy nie tylko do pompowania, ale także do sprawdzania ilości powietrza. Urządzenie pracuje cicho, ponieważ przy produkcji zastosowano system redukcji szumów, głośność pracy nie przekracza zatem 72 dB.

Specyfikacja techniczna:

Napięcie znamionowe: 12 V,

Maksymalne napięcie: 10 A,

Maksymalne ciśnienie: 7  bar,

Przepływ znamionowy:  do 39 l/min,

Wyświetlacz: ekran negatywowy,

Hałas: 72 dB.

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung