Dofinansowanie na szkolenie UAVO do 80%

04-02-2019

Dofinansowanie na szkolenie UAVO do 80% w DJI Academy 

 

 

Dofinansowanie w 5 KROKACH:

KROK 1. Wybierz szkolenie z listy PARP DJI ACADEMY i zgłoś się do nas – wypełnij formularz rekrutacyjny.

Jeśli potrzebujesz pomocy nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji - 690 674 948
szkolenia@flyandfilm.pl

KROK 2. Spotkaj się z mobilnym doradcą, który pomoże przeanalizować potrzeby szkoleniowe, założyć profil na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl i dobrać odpowiednią usługę w Bazie Usług Rozwojowych – szkolenie, doradztwo, studia podyplomowe, coaching – wybór należy od Ciebie.

KROK 3. Podpisz z nami umowę na refundację kosztów wybranej przez Ciebie usługi rozwojowej. Pomożemy wypełnić wymagane dokumenty związane z ubieganiem się o dofinansowanie.

KROK 4. Skorzystaj z wybranej usługi i opłać fakturę za tę usługę. Po zakończeniu usługi koniecznie oceń usługę rozwojową w Bazie Usług Rozwojowych.

KROK 5. Zgłoś się do nas po refundację nawet 80% poniesionych kosztów usługi rozwojowej

Wypełnij formularz i uzyskaj dofinansowanie do 80%

* indicates required

Aby otrzymać instrukcję dotyczące dofinansowania wypełnij dane powyżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dilectro Sp. z.o.o Sp.K moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Dilectro Sp. z.o.o Sp.K za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

 

 

Więcej informacji: 690 674 948

 

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung