DJI MATRICE 100

DJI MATRICE 100 jest platformą w pełni konfigurowalną stworzoną dla profesjonalistów.

Cena: 15 499,00 zł

Niedostępny
Darmowa wysyłka

Niedostępny
JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM PRODUKTEM TO SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM ENTERPRISE - Konrad Czarnecki tel. 733 430 090 .

DJI stworzył koncepcję, obok której nie da się przejść obojętnie. Rozwiązanie pozwala bowiem na wzniesienie do chmur dowolnie wybranego przez Ciebie urządzenia.

Dużym atutem jest obecność wymiennych komponentów, umożliwiających zmianę funkcjonalności drona. W niezwykle prosty sposób można bowiem zamontować dowolną kamerę, sensory czy też komputery.

DJI Matrice 100 został wyposażony w podwójny port CAN oraz UART, co pozwala na dowolne budowanie własnego, indywidualnego systemu. Ponadto producent zdecydował się na dołożenie dodatkowego miejsca na baterię, dzięki czemu możliwość lotu wydłużyła się, w zależności od czynników, do nawet 40 minut.

Idealny balans każdy użytkownik może osiągnięć dzięki precyzyjnej i szczegółowej konstrukcji. Niemalże każdy element drona można samodzielnie przesunąć czy zmienić. Obecność materiału, jakim jest włókno węglowe zwiększa stabilność oraz wytrzymałość całej platformy. Z kolei system antywstrząsowy, dostępny przy każdym ramieniu z osobna to większa wygoda i komfort pilota.

Dużym komfortem jest także fakt zwiększenia nadajnika GPS, przez co urządzenie rzadziej gubi zasięg i umożliwia podgląd z kamery w czasie rzeczywistym.

Polecane do tego produktu:

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung