DJI RONIN-M STABILIZATOR wypożyczenie

DJI RONIN-M STABILIZATOR wypożyczenie 

Cena: 300,00 zł
Kaucja: 738,00 zł

Dostępny
Tylko odbiór osobisty

TOUCH AND TRY! Wypożycz, wypróbuj i kup! Po zakupie zwrócimy ci pieniądze za wypożyczenie!

Wypożyczenie drona DJI Ronin M

Jak wypożyczyć?

1) Wybierz produkt oraz czas wypożyczenia

2) Jeżeli przysługuje ci zniżka (patrz niżej) uzyskaj kod rabatowy u swojego opiekuna

3) Złóż zamówienie w uwagach wpisując termin który cię interesuje

4) W ciągu godziny od złożenia zamówienia w dni robocze między godz. 9-18 skontaktuje się z Tobą nasz pracownik celem potwierdzenia rezerwacji

5) Przyjdź do salonu Fly and Film na ul. Jana Pawła II 80 w Warszawie, wypełnij dokumenty (umowa wypożyczenia, protokół zdawczo-odbiorczy) wpłać kaucję oraz opłatę za wypożyczenie i ciesz się sprzętem

Wypożyczalnia prowadzi wypożyczenia tylko stacjonarnie. Na chwilę obecną nie świadczymy usług wypożyczeń zdalnych, za pośrednictwem kuriera. 

 

W przypadku wypożyczeń dłuższych niż 7 dni prosimy o kontakt e-mail: wypozyczalnia@flyandfilm.pl lub kontakt telefoniczny

 

Zniżki na wypożyczenie:

20% - klienci serwisu Fly and Film na czas reparacji sprzetu

20% - absolwenci kursów UAVO DJI Academy

 

Wypożycz i kup!

Jeżeli w ciągu 14 dni po wypożyczeniu zdecydujesz się na zakup sprzętu, wówczas otrzymasz na zakup sprzętu zniżkę o wartości 100% kosztów wypożyczenia (nie dotyczy kaucji i ewentualnych usterek które z niej zostaną pokryte)

NIEZWYKLE KOMPAKTOWY. NIEWIARYGODNIE LEKKI

Waży zaledwie 2.3 kg, czyli o połowę lżejszy niż jego poprzednik Ronin. Zmodyfikowana wersja jest wystarczająco mała, by zmieścić się w plecaku i na tyle trwała, by operować stabilnie kamerami o wadze do 3.6 kg.

SZYBKI SETUP. PRECYZYJNY BALANS


Oszczędź czas i rozpocznij profesjonalne kręcenie materiału w czasie mniejszym niż 5 minut. Automatyczna stabilizacja umożliwia zamontowanie kamery na urządzeniu Ronin-M, szybko z balansuj, ustabilizuj i włącz przycisk.

PROSTY DEMONTAŻ DZIĘKI NIEZRÓWNANEJ ELASTYCZNOŚCI


Wykonuj ujęcia nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach i w łatwy sposób przetransportuj swojego Ronina-M.Uchwyty i rączki można prosto i szybko rozmontować i spakować całe urządzenie w kilka sekund, co pozwala na zmniejszenie rozmiarów urządzenia oraz uzyskanie różnych konfiguracji fotografowania.

NOWA RAMA WYKONANA Z MAGNEZU


Twój Ronin-M może być stosowany w każdych warunkach filmowania i w dowolnym miejscu. Wyposażony w niesamowicie mocne i sztywne ramię wykonane z magnezu, Ronin-M jest znacznie wytrzymalszy i lżejszy od swojego poprzednika.

PŁYNNA REGULACJA TORU I RUCHU URZĄDZENIA


Nawet przy pracy z jednym operatorem, dzięki technologii SmoothTrack Ronin-M, zapewnia płynne przejścia ruchów kamery w przełożeniu na ruchy, które wykonuje operator. Twój aparat intuicyjnie będzie śledził kierunki, w których porusza się twarz filmowanej osoby,przy jednoczesnej stabilizacji obrazu, bez względu na to, w jaki sposób porusza urządzeniem operator.

NIEKOŃCZĄCE SIĘ SCENARIUSZE UJĘĆ. JEDNO ELASTYCZNIE ROZWIĄZANIE


Twórz ujęcia i zdjęcia, których nie da się wykonywać na innym urządzeniu. Przełączaj pomiędzy trzema dostępnymi trybami ustawień bez konieczność ponownego jego konfigurowania lub drugiego operatora.
Dostępne tryby: tryb podwieszenia,tryb pozycji pionowej, tryb walizki.

DŁUGI CZAS PRACY AKUMULATORA


Filmuj cały dzień, aż uchwycisz każde niezbędne i niepowtarzalne ujęcie. Z Roninem-M i funkcją Smart Battery możesz pracować nawet do 6 godzin na jednym akumulatorze.

TRYB CICHY


Przy fotografowaniu w pomieszczeniach lub w ciasnych przestrzeniach, nowy tryb silent mode redukuje dźwięk każdego silnika do poziomu prawie niesłyszalnego.

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung