Tablet graficzny Huion H430P

Tablet graficzny Huion H430P

  • Kupuj u oficjalnego dystrybutora w Polsce 
  • Darmowa dostawa
Cena: 139,00 zł

Dostępny
Darmowa wysyłka

Huion tablet graficzny H430P

Tablet graficzny H430P o minimalnej grubości 6,3 mm, który waży tyle samo, co telefon komórkowy, zapewnia użytkownikom większą wygodę i mniejsze zmęczenie podczas tworzenia.

Wsparcie systemu operacyjnego Android 6.0

Możesz łatwo podłączyć telefon do tabletu za pomocą złącza OTG; obsługiwane są tylko telefony komórkowe i tablety z systemem Android 6.0 lub nowszym.

Większa kontrola nad OSU!

H430P będzie idealnym tabletem do odtwarzania OSU! 4,8 x 3 cale aktywnego obszaru pozwalają uzyskać większą kontrolę nad tempem i precyzją w grze. Więcej punktów i więcej zabawy!

Brak konieczności ładowania

Nowe pióro bez baterii jest łatwe w użyciu i nie wymaga ładowania. Nigdy nie musisz się martwić, że pióro rozładowało się w podczas gry lub pracy.

Odłączany USB

Wykorzystanie odłączalnego kabla USB pomaga oszczędzać jego żywotność i jeszcze bardziej ułatwia transport tabletu. A jeśli kabel ulegnie uszkodzeniu, można łatwo wymienić go na nowy.

Wyższa czułość

Od 2048 do 4096 stopni nacisku pióra, H430P podwaja oryginalną czułość nacisku, co czyni go bardziej dokładnym w grze lub podczas pracy.

4 konfigurowalne przyciski

Można je dostosować aby cofnąć, wybrać pędzel, wkleić itp. Zostały zaprojektowane w celu zwiększenia Twojej wydajności w pracy.

Przenośny i wygodny

H430P ma tylko 186,6 x 139,2 mm i waży 135g. Jest super lekki i kompaktowy. Możesz go łatwo zabrać ze sobą i wykorzystywać w dowolnym miejscu.

Wiele możliwości

Poza tym, że jest idealnym towarzyszem w OSU !, H430P doskonale nadaje się do rysowania dla początkujących, zastępuje z powodzeniem mysz, sprawdza się również w edycji filmów, wprowadzania podpisów cyfrowych itp.

Zgodność

Kompatybilny z Windows 7 lub nowszym, MacOS 10.11 lub nowszym. Również kompatybilny ze wszystkimi głównymi programami do grafiki cyfrowej.

 

 

Obszar roboczy

121.9 x 76.2mm

Rozdzielczość

5080 LPI

Szybkość odczytu

233PPS

Poziomy nacisku pióra

4096

Oprogramowanie

Windows 7 or later macOS 10.11 or later

Rozmiary

187*140*8

Przyciski ekspresowe

4

Przyciski funkcyjne

Brak

 

Tablet graficzny KAMVAS H430P

Kabel USB

Pióro niewymagające ładowania

8 wkładów

Przyrząd do wymiany wkładów

Instrukcja obsługi

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung