Tablet graficzny HUION KAMVAS 13 (czarny)

Tablet graficzny HUION 13 (czarny)

Kupuj u oficjalnego dystrybutora w Polsce

Darmowa dostawa na zakup sprzętu

Tablet LCD

Rozdzielczość: 1920 x 1080

Poziom nacisku: 8192

Cena: 1 199,00 zł

Niedostępny
Darmowa wysyłka

Niedostępny

Tablet graficzny Huion Kamvas 13 (czarny)

Kompaktowość

Tablet Graficzny Huion Kamvas 13 posiada ekran dotykowy o przekątnej 13,3 cala (obszar roboczy 29,3 × 16,5 cm). Jego grubość to zaledwie 11,8 mm - czyli tylko trochę więcej niż w przypadku nowoczesnych telefonów komórkowych, a jego masa to 980 g / (całkowite wymiary 36,6 x 21,7 cm).

 

Nowoczesne Pióro (rysik), którego nie trzeba ładować

KAMVAS 13 posiada najnowsze pióro (rysik) PW517, które do pracy nie potrzebuje baterii, co eliminuje problemy z ładowaniem. Pióro wspiera najnowszą technologię PenTech 3.0, która powoduje, że odczucie rysowania na ekranie jest bardzo zbliżone do realnego. Dodatkowo jest bardzo czułe - 8192 stopnie nacisku z wykrywaniem ± 60 stopni pochylania pióra, co pozwala pracować wydajnie i naturalnie.

 

Płynne odświerzanie

Wskaźnik odświerzania na poziomie 266 PPS, co przekłada się na doskonałą gładkości linii.

8 programowalnych klawiszy

Osiem klawiszy, które mogą być dowolnie zaprogramowane przez użytkownika (np. zmiana wielkości pędzla, przewijanie obrazów czy ich powiększanie) jest usytuowane po lewej stronie urządzenia. Wykorzystaj je, aby usprawnić swój workflow.

 

Pełna technologia laminowania i panel ze szkła antyodblaskowego

Ekran Kamvas 13 łączy w sobie technologię pełnego laminowania oraz powłokę antyrefleksyjną, aby skutecznie zredukować odbicia światła i skrócić odległość między powierzchnią roboczą a matrycą. Dzięki temu użytkownik ma wrażenie rysowania jak po zwykłej kartce. Kąt widzenia to 178 stopni.

 

Znakomite odzwierciedlenie kolorów

Matryca tabletu Kamvas 13 wykonana jest w technologii IPS, pokrywa 120% skali sRGB i wyświetla 16,7 miliona kolorów - dzięki temu praca na nim jest bardzo przyjemna a odwzorowanie kolorów dokładne.

 

Kompatybilność

Kamvas 13 jest kompatybilny z Windows 7 i późniejszymi, Mac OS 10.12 lub nowszym oraz z niektórymi urządzeniami Android.

Jest również kompatybilny z głównym oprogramowaniem, takim jak Adobe Photoshop, Gimp, Adobe Ilustrator, Clip Studio i innymi.

 

W zestawie:

Tablet graficzny / Szkicownik KAMVAS 13

Pasywne pióro PW517

Kabel 3w1

Uchwyt na pióro PH05

10 zapasowych wkładów + narzędzie do wymiany

Szmatka czyszczącą

Skrócona instrukcja obsługi

 

Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych - Violet Purple, Midnight Green, Cosmo Black.

 

jesteśmy partnerem
technologicznym
WOŚP
policja straz-graniczn sluzby-bezpieczenstwa traz-pozarna wat instytut-lotnictwa gddkia skanska udt ge pge pkp-cargo pzpn pzu uniwersytet-warszawski

Jesteśmy w rejestrze:

Nasi partnerzy:

DJI
Flir
DJI Academy
Samsung