UAVO VLOS

Visual Line of Sight

4 dniowe kompleksowe szkolenie, zgodne z programem ULC, oraz najwyższymi światowymi standardami DJI. Kurs jest dla osób oraz firm które chcą wykonywać loty w celach komercyjnych. Uprawnia do prowadzenia lotów w zasięgu wzroku (nieuzbrojonego). Szkolenie kończy się czwartego dnia egzaminem państwowym przeprowadzonym na obiekcie DJI Academy! Zajmujemy się wszystkim: od szkolenia, przez formalności, organizację egzaminu, po wszelkie opłaty! Ty masz skupić się tylko na nauce. Zajęcia praktyczne na nowoczesnym sprzęcie DJI, w komfortowych warunkach, w małych grupach! Maksymalnie 2-3 osoby na instruktora!

Cena: od od 1379 zł netto (z dodatkową możliwością organizacji przez DJI Academy formalności i opłat - np. badań lekarskich, egzaminu, OC)

Sprawdź terminy i zakres kursów
UAVO BVLOS

Byond Visual Line of Sight

5 dniowe kompleksowe szkolenie, dla operatorów dronów, którzy chcą prowadzić pilotaż drona poza zasięgiem wzroku w pełni przygotowujące do egzaminu państwowego, którym kończy się szkolenie. Szkolenie zgodne z programem ULC oraz najwyższymi światowymi standardami DJI. Egzamin państwowy przeprowadzony jest na obiektach DJI Academy. Zajmujemy się wszystkim: od szkolenia, przez formalności, po wszelkie opłaty! Ty skupiasz się tylko na nauce. Zajęcia praktyczne na nowoczesnym sprzęcie DJI, w komfortowych warunkach, w małych grupach! Maksymalnie 2-3 osoby na instruktora!

Cena: od od 3789 zł netto (z dodatkową możliwością organizacji przez DJI Academy formalności i opłat - np. badań lekarskich, egzaminu, OC)

Sprawdź terminy i zakres kursów
Co w ramach szkolenia?
Teoria

Dowiedz się wszystkiego na temat budowy urządzeń, przeznaczenia, bezpieczeństwa, teorii operowania dronem i obsługi zgodnie z programem szkolenia!

Praktyka

Nasi instruktorzy ogromną uwagę przykładają nie tylko do przygotowania do egzaminu ale i do nauki latania. Szkolenia prowadzimy w specjalnych ośrodkach DJI Warszawie oraz Wrocławiu

Symulatory

Nim spróbujesz swoich sił podczas zajęć praktycznych, nauczysz się podstawowych zadań na symulatorach. Dzięki temu do pierwszych lotów podejdziesz pewny siebie! Jeżeli po lotach praktycznych dalej nie będziesz czuł się pewnie to dodatkowo udostępnimy ci symulator na ile chcesz podczas trwania kursu.

Wsparcie
  •   naszym kursantom udostępniamy bezpłatnie sprzęt na kurs i egzamin
  •   wszystkie opłaty wliczone w cenę
  •   egzaminy państwowe przeprowadzane są tuż po kursie, tam gdzie się szkoliłeś
  •   po kursie otrzymujesz prawo do zniżek na sprzęt DJI oraz na kursy i serwis
  •   zajmujemy się wszystkimi formalnościami!
  •   organizujemy wizytę u lekarza
Masz pytania?
NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z wydarzeniami w DJI Academy! Jako pierwszy dowiaduj się o bezpłatnych zajęciach! Odbieraj dodatkowe zniżki na warsztaty, szkolenia i sprzęt DJI. Zapisz się do naszego newslettera!

Kontakt